PBPH ELDO-BUD - usługi budowlane | Tarnobrzeg ELDO-BUD - firma budowlana | Tarnobrzeg


Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjno-Handlowe ELDO-BUD Krzysztof Wątroba pod obecną nazwą istnieje od kilkunastu lat. Początki działalności gospodarczej to rok 1989 wpis do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 41. Po kilku zmianach wpisów i systematycznym rozszerzaniu zakresu świadczonych usług ostatni wpis z 2010 roku – aktualny.

Świadczymy usługi budowlane w pełnym zakresie, usługi instalacyjne, elektryczne. Wykonujemy elementy konstrukcyjne i drobne elementy ślusarskie – bramy, ogrodzenia itp. Prowadzimy handel materiałami budowlanymi i specjalistycznymi. Posiadamy uprawnienia do prowadzenia robót przy zabytkach architektury ; wykonujemy roboty na obiektach zabytkowych. Świadczymy usługi projektowe w branży budowlanej i instalacyjnej oraz produkcję materiałów i elementów budowlanych.Świadczymy usługi w branży budowlanej, instalacyjnej, projektowej, prowadzimy nadzory budowlane i kierujemy robotami budowlanymi (kierownik budowy) oraz metalowej jak konstrukcje stalowe, bramy i ogrodzenia, barierki i balustrady itp. Prowadzimy roboty na obiektach zabytkowych.

Przedsiębiorstwo "ELDO-BUD" zatrudnia kadrę inżynieryjno-techniczną posiadającą wysokie kwalifikacje zawodowe i stosowne budowlane. Dobra współpraca z inwestorami, zdobycie ich zaufania, to zasługa kierownictwa i całej załogi. Pracownicy firmy stanowią zgrany zespół fachowców z bardzo dobrym przygotowaniem zawodowym we wszystkich branżach budowlanych, rzetelnie wykonujących swoje zadania.

Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt inwestycji między innymi dla Telekomunikacji Polskiej S.A., Poczty Polskiej, Policji, Fenix Metals Sp. z o.o., Pilkington Polska Sp. z o.o., Pilkington Automotive Sp. z o.o., Diecezja w Sandomierzu, i wielu inwestorów prywatnych.